021-66153009تلفن ایلیاشیل     info@iliyashil.com ایمیل شرکت ایلیاشیل   

قیمت و خرید لوله پی وی سی برق

برای محافظت از کابل های الکتریکی از لوله های محافظ الکتریکی استفاده می شود. برق یکی از خطرناک ترین موارد در جهان است. اگرچه هادی هایی که جریان را حمل می کنند توسط برخی از مواد پوشیده شده با PVC یا لاستیک عایق بندی شده اند، مواد عایق استحکام لازم را برای حفاظت کابل از آسیب ندارند.

در صورت آسیب دیدن عایق، هادی الکتریکی داخل ممکن است در معرض لمس قرار بگیرد یا همچنین می تواند ناخواسته با چیزهایی که می توانند جریان الکتریکی داشته باشند در تماس باشد. این سناریو خطر بالایی از شوک الکتریکی را نشان می دهد؛ بنابراین ما از کابل های برقی محافظت می کنیم تا از خطرات شوک الکتریکی ممکن در کمین افراد جلوگیری نماییم.

ادامه مطلب: قیمت و خرید لوله پی وی سی برق

معرفی بهترین برند لوله پنج لایه

پلی اتیلن با اتصال عرضی (PEX)، یک نوع پلاستیک انعطاف پذیر می باشد که امروزه جایگزین مس و فولاد گالوانیزه در صنعت ساختمان شده است. از این ماده عمدتا در ساخت سیستم های لوله کشی، سیستم های گرمایش و سرمایش از کف، لوله های آبرسانی خانگی و عایق گذاری کابل های با ولتاژ بالا استفاده می شود. همچنین برای پروژه های نفت و گاز طبیعی، انتقال مواد شیمیایی و انتقال فاضلاب بکار می رود. PEX یک جایگزین مناسب برای پلی وینیل کلراید (PVC)، پلی وینیل کلرید کلر (CPVC) یا لوله های مس و گالوانیزه در لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان های مسکونی می باشد.

ادامه مطلب: معرفی بهترین برند لوله پنج لایه

قیمت روز انواع لوله های پلی اتیلن

در ابتدای کار قبل از آغاز سخن بهتر است بدانید که وب سایت ایلیاشیل به عنوان یک مرجع موثق برای معرفی خدمات و محصولات و قیمت لوله های پلی اتیلن می باشد. به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای آگاهی دقیق در مورد این محصولات این متن را تا آخر دنبال کنید.

ادامه مطلب: قیمت روز خرید انواع لوله های پلی اتیلن

خرید و سفارش اینترنتی لوله و اتصالات گالوانیزه

لوله گالوانیزه یکی از مصالحی است که در ساخت و ساز، ساخت گلخانه ها و …. نقش مهمی دارد. این لوله ها از جنس آهن یا فولاد هستند که برای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی به روش گرم یا سرد روی آنها پوششی نازکی از فلز روی می دهند. بدین ترتیب لوله های گالوانیزه در برابر آسیب های محیطی استحکام بیشتری پیدا می کنند.

از لوله های گالوانیزه می توانید برای سیستم های آبرسانی، گازرسانی، انتقال بخار و هوا در مکان های مختلف بهره ببرید. همچنین از لوله گالوانیزه برای ساخت گلخانه ها و در بخش برق ساختمان برای عبور دادن سیم برق استفاده می شود که به لوله گالوانیزه برق مشهور است.

ادامه مطلب: خرید و سفارش اینترنتی لوله و اتصالات گالوانیزه

لیست قیمت روز لوله پنج لایه

امروزه با پیشرفت در صنعت ساخت و ساز و جایگزینی وسیله ها و تجهیزات مدرنیته در ساختمان سازی نسل جدیدی از  لوله ها و اتصالات در لوله کشی ساختمان ها استفاده می شود به  این لوله ها پنج لایه گفته می شود.

ادامه مطلب: لیست قیمت روز لوله پنج لایه و راهنمای خرید آن

قیمت روز لوله و اتصالات گالوانیزه و راهنمای خرید

قیمت محصولات گالوانیزه و به طور مشخص لوله و اتصالات گالوانیزه در تمامی مدل ها رابطه کاملا مستقیمی با قیمت مواد اصلی که برای ساخت آن استفاده می شود دارد که این قیمت در بورس کالا به صورت روزانه و با توجه به نوسانات نرخ ارز و قیمت منطقه ای آن تعیین می گردد. قیمت روز لوله گالوانیزه شامل قیمت هایی مانند قیمت آهن، قیمت فولاد، قیمت روی، هزینه تولید محصول و هزینه حمل و نقل محصول است.

ادامه مطلب: قیمت روز لوله و اتصالات گالوانیزه و راهنمای خرید آن
خانه
محصولات
تلگرام
تماس با ما