021-66153009تلفن ایلیاشیل     info@iliyashil.com ایمیل شرکت ایلیاشیل   

خرید اینترنتی لوله پی وی سی

در این نوشته، به طور تخصصی لوله های پی وی سی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. همه چیز اعم از تاریخچه ی ساخت آن ها، انواع لوله ها و اتصالاتی که از جنس پی وی سی هستند، خرید و فروش PVC، قیمت و البته دلایل محبوبیت این لوله ها، زیر تیغ نقد و بررسی قرار خواهد گرفت. در نتیجه، اگر به هر شکلی دست اندرکار صنعتی مرتبط با امور تاسیساتی و ساختمانی هستید، این نوشته را از دست ندهید.

ادامه مطلب: خرید و سفارش اینترنتی لوله پی وی سی (PVC)

نمایندگی فروش لوله پلیمر یاس گلپایگان

وقتی صحبت از پلمیر و PVC به میان می آید، کمتر کسی به این مساله فکر می کند که چنین مواد مدرنی، ریشه در تاریخ باستان تمدن آدمیان داشته باشند. در این نوشته، ابتدا اندکی اطلاعات تخصصی درباره ی محصولات و مشتقات پلیمری ارائه می دهیم، سپس سراغ نقش این فراورده ها در صنعت ساخت و ساز و تاسیسات می رویم و در آخر، این نکته را بررسی خواهیم کرد که کدام مرجع و نمایندگی، مناسب ترین گزینه برای دریافت محصول و خدمات است.

اگر در حوزه ی صنعت ساخت و ساز، تاسیسات و به طور کلی پلیمر فعالیت دارید، این متن به صورت تخصصی برای شما تهیه و تدوین شده است (به بیان خودمانی، سطرهای آینده رساله ای است جامع در باب پلیمر)، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: نمایندگی فروش پلیمر یاس گلپایگان در تهران

انواع لوله پلیکا و اتصالات آن

امروزه نقش لوله ها و اتصالات در صنعت ساختمانی،بسیار حائز اهمیت است.لوله ها از نظر اتصالات ، جنس و کاربرد به چندین دسته تقسیم می شوند.دراین مقاله در ابتدا به انواع لوله ها خواهیم پرداخت سپس به بررسی لوله پلیکا ،انواع اتصالاتش و معرفی شرکت های معتبری که دراین امر می توانند شما را یاری دهند،می پردازیم.

ادامه مطلب: معرفی انواع لوله پلیکا و اتصالات آن
خانه
محصولات
تلگرام
تماس با ما