021-66153009تلفن ایلیاشیل     info@iliyashil.com ایمیل شرکت ایلیاشیل   

امروزه با پیشرفت در صنعت ساخت و ساز و جایگزینی وسیله ها و تجهیزات مدرنیته در ساختمان سازی نسل جدیدی از  لوله ها و اتصالات در لوله کشی ساختمان ها استفاده می شود به  این لوله ها پنج لایه گفته می شود.

چرا لوله های 5 لایه به این نام معروف شدند؟

از جمله مواردی که باعث نام گذاری لوله های 5 لایه می شوند عبارتند از :

۱-استحکام و دوام طولانی مدت لوله های 5 لایه

۲-رعایت کامل استانداردهای بهداشتی در ساخت این لوله ها

۳-نصب سریع و آسان

۴-قیمت مناسب

لوله های 5 لایه به طور چشم گیری و به سرعت در سراسر جهان جایگزین لوله های فلزی و قدیمی شدند .

قیمت لوله پنج لایه

اگر ریز ساختار لایه های نگهدارنده این لوله ها را مورد آنالیز قرار دهید به راحتی پی می برید که: لایه های آلومینیومی به نحوی در جدار همدیگر قرارگرفته اند که آن را متناسب برای استفاده در سیستم هایی چون  آبرسانی ( آب سرد وگرم )، انتقال آب آشامیدنی، استفاده در رادیاتور ها همچنین قابل استفاده در سیستم گرمایشی از کف و همچنین انتقال مایعات ساخته اند.

 

در این لوله ها مایعات و مواد همراه آب وقتی از درون لوله عبور می کنند به دلیل اینکه لایه درونی لوله ها ساخته شده از مواد PEX هستند باعث شده است که مواد انتقال شونده کلیه خواص و ویژگیهای خود را حفظ کنند و علاوه بر این  چونکه این سطح داخلی این لوله ها  صاف می باشد هیچگونه رسوبی بر جا نمی ماند.

 

در مقابل لایه های خارجی لوله ها با اینکه از PEX ساخته شده اند اما ساختار این قسمت به نحوی است که  در مقابل هرگونه فشار و خورندگی و ضربات احتمالی ( در هنگام نصب و پس از آن) مقاوم می باشد.

در مجموع در ساخت لوله های 5 لایه کلیه نکات و استانداردهای بهداشت مربوط به انتقال آب آشامیدنی  رعایت شده است تا علاوه بر حفظ سلامت مصرف کنندگان باعث شده است مصرف کننده در مقابل خطراتی احتمالی و آسیب های وارده و نشت آب آسایش خاطر داشته باشند.

 

تولید لوله های 5 لایه

همانطور که مستحضر هستید و پیشتر گفته شد که لوله های پنج لایه یکی از جدید ترین لوله های به تولید رسیده نسل جدید هستند که به جرات می توان گفت که جایگزین مناسبی برای لوله های قدیمی و فلزی هستند. لوله پنج لایه محصولی رضایت بخش و با کیفیت از تجهیزات صنعتی است که در کارخانجات تولید لوله و با استفاده از دستگاه های مدرن و به کارگیری از کادر حرفه ای به تولید می رسند. استحکام و طول عمر لوه های 5 لایه در بین مشاغل پیمانکاری و مصرف کنندگان صنعت ساخت و ساز زبان زد خاصی دارد و این مزیت لوله های 5 لایه باعث شده است که خرید لوله های کم دوام فلزی بسیار کاهش یابد.

ناگفته نماند که زیاد بودن طول عمر و قیمت مناسب و ارزان لوله در مقابل کیفیت عالی که دارند موجب رضایت مصرف کنندگان و کارایی بیشتر این محصول در صنایع مختلف (ساختمان سازی و کشاورزی) شده است.

 تولید لوله های 5 لایه

صرف نظر از تمام توضیحاتی که بیان شد یک سوالی که ذهن مصرف کننده را درگیر می کند این است که  نشانه های یک لوله 5لایه خوب چیست؟

پاسخ این سوال بسیار آسان است می توان با انداختن لوله به سطح زمین و صدایی که در اثر برخورد آن به زمین به گوش می رسد نوع کیفیت لوله را تشخیص داد ( به هیچ عنوان فراموش نکنید که لوله 5لایه با کیفیت نباید شکننده و خشک باشد) ،توجه داشته باشید که تست کردن لوله زیر لاستیک های یک خودرو و رد شدن از آن برای تست شکنندگی و قدرت مقاومت آن که برخی افراد از این شیوه برای تشخیص نوع کیفیت استفاده می کنند به هیچ عنوان روش درستی نیست.

همانطور که قبلا اشاره شد لوله های 5لایه به خاطر طول عمر بالایی که دارند کاربرد و مصرفشان زیاد است چرا که این لوله ها می بایست چند سال نور مستقیم آفتاب را تحمل کرده و دوام بیاورند. در این میان یکی دیگر از راه های آنالیز و تست کیفیت لوله 5لایه این هست که لوله باید درست جوش بخورد و تا سالیان سال این جوش خوردگی دوام داشته باشد همچنین اگر سطح داخل لوله را شما نگاه بکنید سطح داخلی یک لوله مرغوب صاف و صیقلی هست و نشان از کیفیت بالای آن دارد.

مواد اولیه لوله های 5 لایه در کجا عرضه می شوند؟

مواد اولیه لوله های 5 لایه در پالایشگاه ها عرضه می شود و قیمت فروش این مواد ثابت نیست و با توجه به نوع کیفیت آن ، قیمت ها همه روزه متغییر هستند. کسانی که به عنوان مصرف کننده دائمی هستند بهتر است که هر روز در جریان قیمت روزانه مواد اولیه لوله های 5 لایه قرار بگیرند.

لوله های 5لایه دارای چه ویژگی هایی هستند؟

ویژگی های خاص لوله های 5 لایه باعث شده است که در صنعت استفاده از این لوله ها زیاد شود

 از جمله این ویژگی ها می توان به  قیمت پایین لوله 5لایه نسبت به لوله های فلزی ، مقاوم بودن آنها در برابر خورندگی و همچنین دارا بودن استحکام بالا در زلزله و رانش زمین و در نهایت طول عمر بسیار بالای آنها اشاره کرد در نتیجه می توان گفت لوله های 5 لایه با توجه به کیفیت عالی که دارند در قیمت مناسب عرضه می شوند.

مهر استاندارد روی لوله ها نشان دهنده مرغوبیت آنها بوده و علاوه بر این دارای ضمانت نامه معتبر از کارخانه تولید کننده نیز هستند.

لوله 5لایه استاندارد

لوله های 5 لایه استاندارد لوله هایی هستند که از مواد اولیه مرغوب و درجه یک ساخته شده باشند و استاندارد های ساخت لوله 5 لایه در آنها به درستی رعایت شده باشد و دقیقا با همان مواد و همان درجه کیفیت لوله های تأیید شده تولید شوند.

 

انواع لوله 5 لایه

لوله های ۵ لایه انواع مختلفی دارند که در ۳ دسته کلی تقسیم بندی میشوند :

1)کوپلی

2)پرسی

3)کلمپی

 

لوله های کوپلی به نوبه خود از ۳ جزء متفاوت تشکیل شده اند :

بدنه، اورینگ، حلقه های برنجی

 

۱. بدنه لوله کوپلی :

جنس بدنه این لوله ها از برنج می‌باشد که برای مقاوم سازی  هر چه بهتر و همچنین جهت زیباسازی این مدل از لوله ها بوسیله آلیاژی از نیکل آبکاری شده اند.

لگوی برند شرکت ها و سایز لوله ها معمولا بر روی بدنه آنها هک می شود. ساختمان بدنه آن ها از مواد سازنده  مناسبی بوده و این باعث شده است که لوله ها 5 لایه کوپلی برای استفاده در سیستم های آب گرم و سرد بسیار مناسب ‌باشد.

 

۲. اورینگ‌های کوپلی :

قسمت دیگر لوله کوپلی، اورینگ می باشد و برای فشرده کردن آج ‌های بدنه استفاده می شود  اورینگ ‌های استفاده شده در این لوله ها  از مرغوب تری جنس های اورینگ‌های لاستیکی هستند که در فواصل مناسب نسبت به هم در میان آج های بدنه یک به یک قرار گرفته اند، از مزایای کاربرد اورنگ ها در ساخت لوله ای 5 لایه یکی به دلیل بالا بودن مقاومت گرمائی آنها و دیگر اینکه باعث شدهاند که لوله ها به آسانی‌ دچار خشکی و شکنندگی نمی‌شوند.

 

۳ . حلقه برنجی کوپلی :

سومین قسمت لوله های کوپلی حلقوی شکل بوده و جنس آن از برنج می باشد، کارایی این قسمت علاوه بر مقاوم سازی لوله ها سبب طراحی مناسب ظاهری آن ها نیز شده است به گونه ای که روکشی با آلیاژ نیکل آبکاری شده باعث زیباسازی آن شده است.

 

لوله های 5 لایه پرسی :

نوع دیگری از لوله های 5 لایه مدل پرسی هستند و دلیل نامگذاری آنها بدین دلیل است که در این نوع لوله ها ، یک بخش حلقه مانندی بر روی لوله قرار گرفته و بوسیله یک ابزار مخصوصی آن حلقه بر روی لوله به حالت پرس اضافه می شود، در نتیجه این عمل آج های بدنه در لایه درونی لوله فرو رفته و به همراه اورینگ هایی که در کنار این آج ها هستند، سدی در مقابل آّب ایجاد کرده و از نفوذ آب به لایه بیرونی جلوگیری م یشود.

لوله های 5 لایه کلمپی :

با توجه به افزایش فشار آّب های انتقالی به تدریج قطر لوله ها نیز افزایش یافت و به دنبال این موضوع  طراحی سیستم  مکانیزمی مطمئن برای  لوله های پنج لایه بیش از پیش ضرورت یافت. متخصصین طراحی لوله های 5 لایه از آن پس با بررسی و آنالیز های انجام گرفته لوله های 5 لایه نوع سوم یعنی لوله ای کلمپی را طراحی و ارائه دادند.

 

لوله پنج لایه ایران رادیاتور

لوله 5 لایه ایران رادیاتور چیست؟ لوله و اتصالات 5 لایه ایران رادیاتور به صورت رعایت استاندارد های تایید شده و با کیفیت برای انتقال آب به سیستم گرمایش رادیاتور ها طراحی تولید می شود که طبق نکات استاندارد می تواند دمای 95 درجه سانتی گراد و فشار 19 بار را تحمل کند، این لوله نیز همانند سایر لوله های 5 لایه معرفی شده توسط اتصالات برنجی به هم وصل می شوند.

قیمت لوله پنج لایه ایزو پایپ

لوله 5 لایه ایزوپایپ تحولی جدید در صنعت لوله و اتصالات

لوله 5 لایه قبل از ایزوپایپ با اتصالات برنجی به هم وصل می شدند که این اتصالات بالطبع ضعف ها و مشکلاتی دارد و باعث شد که با تحولی جدید در لوله و اتصالات به دلیل هم جنس بودن لوله و اتصالات و حذف اورینگ آب بندی در اتصال این مشکل را حل کرده و توانسته نشتی آب را در لوله کشی ها به صفر برساند. قیمت لوله پنج لایه ایزو پایپ با توجه به کارایی این محصول بسیار مناسب بوده و به صورت آنلاین و اینترنتی از طریق سایت ها و یا به صورت حضوری از طریق نمایندگی های فروش ایزوپایپ عرضه می شوند.

لیست قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ

نوع دیگری از لوله و اتصالاتی که اخیرا وارد بازار شده اند و با طراحی پیشرفته تر باعث حفظ بافت ساختمان از آسیب احتمالی میشوند لوله و اتصالات نیوپایپ است.

لیست قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ  به صورت آنلاین و به روز رسانی روزانه در سایت ایلیاشیل ارائه میشود    برای اطلاع دقیق تر در مورد لیست قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ بهتر است به وب سایت ایلیاشیل مراجعه و برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ایلیاشیل تماس بگیرید.

لیست قیمت لوله 5 لایه

قیمت لوله پنج لایه پویا پایپ

با لوله و اتصالات 5لایه پویا پایپ تا چندین سال خیال شما از لوله کشی ساختمان و اتصالات آن آسوده است.

پویا پایپ ارائه دهنده لوله و اتصالات 5 لایه با رعایت استانداردهای سلامت و بهداشت در حال عرضه بهترین و با کیفیت ترین لوله و اتصالات 5 لایه می باشد محصولات این شرکت با قیمت ها مختلفی در بازار عرضه م یشوند، قیمت لوله پنج لایه پویا پایپ با توجه به قیمت مواد اولیه استفاده شده بسیار متغیر بوده و همه روزه دارای قیمت های مختلفی است و این قیمت ها در سایت ایلیاشیل قابل مشاهده هستند.

قیمت لوله پنج لایه نیک بسپار

مجموعه نیک بسپار توانسته است با تلاش و همت کادر خود و به کار گیری کارشناسان مجرب و حرفه ای باعث ارتقا صنعت لوله های 5 لایه شود.

لوله کسی یک ساختمان مانند رگ های یک بدن است که اختلال در یک نقطه کوچک از آن آسیب های جدی را به دنبال دارد و به همین خاطر مهندسین ساخت ساختمان ها همیشه حساسیت خاصی در قسمت لوله کشی ساختمان دارند، استفاده از لوله و اتصالات نیک بسپار باعث شده است که مهندسین ساختمان ها با خیال آسوده کار خود را انجام دهند، از طرفی قیمت لوله پنج لایه نیک بسپار در مقابلی کاربردی که دارد بسیار مناسب و ارزان بوده و به راحتی قابل استفاده در صنعت ساختمان سازی می باشد.

لوله پنج لایه تبریز

خطه آذربایجان همیشه در حال توسعه صنعت می باشد و با گذشت سال ها از فعالیت شرکت لوله و اتصالات تبریز این مجموعه تصمیم به ارائه محصولات پیشرفته تر کردند و یکی از جدید ترین فناوری های آن  تولید لوله های 5 لایه تبریز می باشد، تجربه ثابت کرده است که یکی از بهترین شرکت های تولید کنندگان لوله های 5 لایه شرکت لوله و اتصالات 5 لایه تبریز است که با برگرفته از بهترین و مدرن ترین تجهیزات در ساخت لوله توانسته اند نظر بیشتر شرکت ها عمرانی و پیمانکاری را به سرعت به خود جلب کنند.

خرید بهترین برند لوله 5 لایه از ایلیاشیل

فرقی نمی کند که قدمت یک وب سایت چقدر است و چند سال است که در حال فعالیت است و یا اینکه تحت پوشش چه برندهایی است بلکه یکی از مهم ترین شاخصه های یک وب سایت خوب، کیفیت آن و نحوه معرفی محصولات و از همه مهم تر معرفی محصولات با کیفیت توسط این سایت می باشد که رضایتمندی مصرف کننده و مشتریان را به همراه داشته باشد.

خوشبختانه وب سایت ایلیاشیل در ایران با دارا بودن مدیریت حرفه ای خود در زمینه معرفی بهترین برند های لوله 5 لایه در حال فعالیت است و این امکان برای مصرف کنندگان لوله و اتصالات ایجاد شده است که بتوانند خرید بهترین برند لوله 5 لایه از ایلیاشیل را با خیال آسوده به صورت آنلاین انجام دهند و یا جهت کسب مشاوره و راهنمای خرید، با این مرکز تماس حاصل نمایند.


خانه
محصولات
تلگرام
تماس با ما