021-66153009تلفن ایلیاشیل     info@iliyashil.com ایمیل شرکت ایلیاشیل   

معرفی انواع لوله و اتصالات فلزی

در این مقاله سعی بر این داریم تا به معرفی انواع لوله و اتصالات فلزی بپردازیم و لیست قیمت اتصالات فلزی را بررسی نماییم. اتصالات فلزی در صنایع مختلف نفت و گاز و تاسیسات ساختمان کاربرد فراوانی دارند و جهت اتصال لوله ها و شیرآلات به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات فلزی بر اساس فشار کاری سیستم و نوع لوله و شیرآلات به کار برده می شود. انواع لوله و اتصالات فلزی شامل گالوانیزه، مانیسمان و جوشی می باشند. با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از لوله های ساختمانی تولید شده اند که اتصالات آن ها متفاوت می باشند. داشتن اطلاعات درباره ی این لوله و اتصالات به شما کمک زیادی می کند تا سرعت روند کارتان را افزایش دهید.

ادامه مطلب: معرفی انواع لوله و اتصالات فلزی

لوله پی وی سی فاضلابی: معرفی و راهنمای خرید

پی وی سی یا همان پلی وینیل کلراید جزو پلیمرهای ترموپلاستیک حساب می شود و در دو نوع انعطاف پذیر و سخت تولید می گردد. در صنعت پتروشیمی، پی وی سی یکی از محصولات پرکاربرد و ارزشمند است و موارد مصرف نامحدودی دارد. به دلیل اینکه این محصول دارای کاربری آسان و قیمتی مناسب است، در صنعت ساختمان سازی، مصرف زیادی دارد. مثلا برای شبکه فاضلاب از لوله پی وی سی فاضلابی استفاده می شود. این ماده، ثابت کرده که جایگزین شایسته ای برای یک سری مصالح ساختمانی سنتی است.

ادامه مطلب: لوله پی وی سی فاضلابی: معرفی و راهنمای خرید

قیمت روز لوله و اتصالات آب و فاضلاب

سیستم لوله کشی در پروژه های ساختمانی اهمیت زیادی دارد. انتخاب محصولت با کیفیت و با دوام جهت اتصالات لوله کشی فاضلاب باعث می شود تا شبکه انتقال آب و فاضلاب استحکام بیشتری داشته باشند. در ادامه قصد داریم که به معرفی انواع لوله و اتصالات فاضلابی و نحوه ی خرید و قیمت آن ها بپردازیم.

ادامه مطلب: قیمت روز لوله و اتصالات آب و فاضلاب

نمایندگی فروش لوله و اتصالات پوش فیت

یکی از سیستم های لوله کشی که برای شبکه فاضلاب ساختمان استفاده می شود، پوش فیت است. در لوله و اتصالات پوش فیت، سوکت هایی وجود دارد که در قسمت داخلی آن برای آب بندی، یک شیار با یک حلقه لاستیکی ایجاد شده است. جهت اتصال لوله ها و اتصالات به هم، کافی است قسمت انتهایی آن هایی را که بدون سوکت است در سوکت لوله یا اتصالات دیگر قرار داده و با اندکی فشار، جا بیندازیم. علت نام گذاری این سیستم لوله کشی نیز به خاطر ماهیت اتصال لوله ها به یکدیگر می باشد.

ادامه مطلب: نمایندگی فروش لوله و اتصالات پوش فیت

فروش و قیمت انواع لوله و اتصالات ساختمان

لوله و اتصالات ساختمانی اجزای اصلی و مهم ترین بخش در ساخت هر تاسیسات ساختمانی می باشند. از این لوله ها در سیستم های آب رسانی و فاضلاب و سیستم های مخابراتی استفاده می شود. پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا روز به روز تنوع این محصولات بیشتر شوند. در این مقاله به طور جداگانه به معرفی انواع لوله و اتصالات می پردازیم تا با تفاوت و کاربرد های هر یک از آن ها آشنا شویم.

ادامه مطلب: خرید انواع لوله و اتصالات ساختمان

لوله یو پی وی سی چیست؟

لوله یو پی وی سی از جمله معروف‌ترین و شناخته شده‌ترین لوله‌های پلیمری می‌باشد که در پروژه‌های ساختمانی کاربرد فراوانی دارد. برخی از افراد لوله‌های یو پی وی سی را با لوله‌های پی وی سی یکسان می‌دانند اما این دو تفاوت‌های بسیاری دارد. برای نمونه لوله‌های یو پی وی سی برق بیشتر برای انتقال آب استفاده می‌شود و علاوه بر آن در برابر آتش سوزی و هرگونه حرارت بسیار مقاوم بوده و ضد حریق می‌باشند. در نتیجه در قیاس با سایر انواع لوله های برق، ایمن تر هستند.

ادامه مطلب: لوله یو پی وی سی چیست؟
خانه
محصولات
تلگرام
تماس با ما