021-66153009تلفن ایلیاشیل     info@iliyashil.com ایمیل شرکت ایلیاشیل   

قیمت محصولات گالوانیزه و به طور مشخص لوله و اتصالات گالوانیزه در تمامی مدل ها رابطه کاملا مستقیمی با قیمت مواد اصلی که برای ساخت آن استفاده می شود دارد که این قیمت در بورس کالا به صورت روزانه و با توجه به نوسانات نرخ ارز و قیمت منطقه ای آن تعیین می گردد. قیمت روز لوله گالوانیزه شامل قیمت هایی مانند قیمت آهن، قیمت فولاد، قیمت روی، هزینه تولید محصول و هزینه حمل و نقل محصول است.

لیست قیمت لوله و اتصالات گالوانیزه در تهران

لیست قیمت لوله گالوانیزه با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد دارای یک لیست ثابت نیست و همیشه در حال تغییر می باشد و به دلیل نبود ثبات در قیمت ها و قیمت و میزان عرضه مواد اولیه در بورس کالا و شرایط نامشخصی که در بازار وجود دارد نمی توان یک لیست قیمت لوله گالوانیزه ثابت تنظیم نمود و در اختیار مشتریان قرار داد.

قیمت روز لوله و اتصالات گالوانیزه

فروش لوله گالوانیزه در تهران توسط شرکت ایلیاشیل در سایزهای مختلف مطابق با استانداردهای ایران انجام می پذیرد. این لوله ها برای بخش های مختلف آبرسانی، تهویه، گاز رسانی، لوله کشی برق، گلخانه ها و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارند. خرید لوله گالوانیزه در طرف مقابل فروش لوله گالوانیزه قرار گرفته است. اگر خریدار و فروشنده به منافع یکدیگر فکر کنند، در معامله هر دو برنده خواهند بود و خرید لوله گالوانیزه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام خواهد گرفت. برای آگاهی از شرایط فروش لوله گالوانیزه با کارشناسان قسمت فروش شرکت ایلیاشیل تماس حاصل فرمایید.

قیمت انواع لوله گالوانیزه

لوله های گالوانیزه و اتصالات آن در فشار های کاری مختلف در دو نوع سبک و سنگین از خوشنام ترین و معتبرترین تولیدکنندگان لوله و اتصالات گالوانیزه تامین می شوند. تولید این محصولات با بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه های تولید لوله و اتصالات انجام می گیرد. مزایای لوله گالوانیزه و افزایش کیفیت این محصولات و ویژگی های آنها موجب گردیده که از لوله و اتصالات گالوانیزه در بسیاری از بخش های ساختمانی و صنعتی به طور گسترده استفاده شود. به خاطر قیمت پایین تر و کاربری راحت و آسان لوله گالوانیزه و اتصالات آن، تقاضای زیادی برای استفاده از این محصولات گالوانیزه وجود دارد.

محصولاتی که توسط شرکت ایلیاشیل به فروش می رسد کاملا استاندارد بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. برای دریافت لیست قیمت لوله گالوانیزه می توانید همه روزه در ساعات اداری با کارشناسان ما در قسمت فروش تماس بگیرید یا درخواست خود را از قسمت مشخص شده در وبسایت برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود.

لیست قیمت فروش لوله گالوانیزه در تهران و شهرستان ها، جدولی از تمام سایزهای لوله گالوانیزه و فشار کاری آنها نمی باشد. شاید بیشتر افراد هنگام خرید لوله های گالوانیزه و برآورد قیمتی برای پروژه های خود، درخواست کنند که لیستی از قیمت فروش لوله گالوانیزه در اختیار آنها قرار گیرد. این تصور بسیار غلط است زیرا لیست قیمت لوله گالوانیزه که ایشان انتظار آن را دارند بسیار طولانی است و آماده کردنش به زمان زیادی نیاز دارد. قیمت لوله گالوانیزه، وزن یک متر از آن است که در قیمت هر کیلو مواد اولیه آن ضرب می گردد. البته عددی که به دست می آید قیمت خام محصول است و هزینه های تولید و دیگر هزینه ها باید به این عدد اضافه شوند.

لوله گالوانیزه از مواد اولیه ی ساخته می شود که قیمت آن در بورس کالا متغیر است و ثبات ندارد بنابراین نمی توان قیمت گالوانیزه را برای مدتی به صورت قطعی گفت و باید به صورت روزانه آماده شود. پس فاکتور نوسانات نرخ ارز نیز تاثیر زیادی بر لیست قیمت لوله گالوانیزه خواهد گذاشت.

قیمت روزانه لوله گالوانیزه بر اساس متر وزن محاسبه می گردد. برای کارخانه های تولید کننده لوله گالوانیزه فرقی نمی کند که شما چه لوله گالوانیزه و در چه قطری می خواهید بخرید بلکه میزان مواد اولیه و اصلی که برای تولید یک متر لوله گالوانیزه مصرف شده است اهمیت دارد. قیمت فروش لوله گالوانیزه و وزن آن ارتباطی مستقیم با فشار کاری این لوله ها دارد. هر چقدر که فشار کاری لوله های گالوانیزه بالاتر رود آنگاه قیمت و وزن این لوله ها نیز بیشتر می شود.

اکثر کارخانه های تولید کننده لوله و اتصالات گالوانیزه لیست قیمت محصولات خود را ارائه نمی کنند و طبق درخواست مشتری قیمت محصولات گالوانیزه را اعلام می دارند. باید به این نکته توجه کنید که در هنگام درخواست قیمت لوله و اتصالات گالوانیزه حتما کاربرد آن را ذکر نمایید.

لیست قیمت انواع لوله گالوانیزه به سایز، سبک یا سنگین بودن و کاربرد آن بستگی دارد. قیمت گالوانیزه ممکن است از کارخانه تا کارخانه دیگر تفاوت داشته باشد. کارخانه هایی که به طور مداوم در حال تولید لوله گالوانیزه هستند نسبت به کارخانه هایی که فقط چند روز در هفته کار می کنند هزینه های تولید شان کمتر است. و می توانند قیمت لوله گالوانیزه را نسبت به دیگر کارخانه های تولید کننده مناسب تر و اقتصادی تر اعلام نمایند.

همچنین ما به شما توصیه می کنیم لوله و اتصالات گالوانیزه را از یک کارخانه تولید کننده دارای اعتبار بالا خرید کنید.

قیمت گالوانیزه دارای تفاوت هایی هستند که با در نظر گرفتن این تفاوت ها شاید بتوانیم حدود قیمت لوله گالوانیزه را حساب کرد. برای محاسبه قیمت لوله گالوانیزه، سایز لوله و فشار آن تاثیر زیادی دارند و برای محاسبه قیمت لوله گالوانیزه سایز لوله نقش تعیین کننده ای در این زمینه دارد.

 

قیمت انواع اتصالات گالوانیزه

اگر بخواهیم قیمت اتصالات گالوانیزه را حساب کنیم، محاسبه آنها قدری دشوار تر و پیچیده تر نسبت به قیمت لوله های گالوانیزه می باشد. اتصالات گالوانیزه به دلیل تنوع زیادی که دارند و نوع و سایز آن ها در مدل های تولید شده دارای قیمت های متفاوتی هستند. در اینجا باید به این نکته اشاره کنیم که همه عواملی که در قیمت لوله های گالوانیزه و در مواد اصلی و اولیه آن در لیست قیمت اتصالات گالوانیزه هم موثر هستند و به خاطر همین به شما توصیه می کنیم مطالب مربوط به لیست قیمت روز لوله گالوانیزه را مطالعه فرمایید.

قیمت اتصالات گالوانیزه

اگر قصد خرید لوله گالوانیزه را دارید باید همیشه نکاتی را مد نظر خود قرار دهید و از تولیدکنندگان بخواهید که استانداردها و گواهینامه هایی که برای تولید لوله گالوانیزه اخذ کرده اند به شما نشان دهند. تا بتوانید به این وسیله از کیفیت و مرغوبیت محصولات تولید شده آنها اطمینان حاصل نمایید. با توجه به این موضوع به شما توصیه می کنیم مطالب مربوط به خرید لوله گالوانیزه را حتما بررسی و مطالعه و به تذکراتی که در آن اشاره شده دقت لازم را مبذول فرمایید. لیست قیمت اتصالات گالوانیزه مانند لیست قیمت روز لوله گالوانیزه هر روز در حال نوسان و تغییر است. به دلیل تغییری که در تابلوی بورس کالا به صورت روزانه انجام می گیرد قیمت گالوانیزه، نرخ ثابتی ندارد و همین موضوع موجب می گردد که قیمت اتصالات گالوانیزه همانند قیمت گالوانیزه دارای نوسانات زیاد باشد.

قیمت لوله و اتصالات گالوانیزه میان تولیدکنندگان در جاهای مختلف ممکن است تفاوت داشته باشد و این اختلاف ممکن است به خاطر نوع مواد اولیه و هزینه های تولید و سربار آن کارخانه ها باشد ولی شما باید همیشه به این نکته توجه کنید که اگر تفاوت قیمت خیلی زیاد بود و کارخانه تولید کننده جداول قیمت خود را خیلی پایین تر از دیگر کارخانه ها ارائه کرد حتما یک جای کار می لنگد و شما باید علت این قیمت پایین را پیدا کنید و مطمئن شوید که از مواد درجه یک برای تولید محصولات خود استفاده می کند و مواد ضایعاتی در تولید محصولات گالوانیزه به کار نمی برد. این کار باعث می شود از کیفیت محصول تولیدی کاسته شود و یک محصول نامرغوب تحویل شما گردد.

قبلا تولیدکنندگان لیست قیمت لوله و اتصالات گالوانیزه را اعلام می کردند اما به دلیل افزایش و نوسان شدید نرخ ارز و وجود شرایط غیرقابل پیش بینی در بازار، در صورتی که مشتری درخواست کند قیمت لوله و اتصالات گالوانیزه محاسبه شده و در اختیار آن ها قرار می گیرد. جهت دریافت لیست قیمت لوله گالوانیزه و اتصالات مربوط به آن، متراژ مورد نیاز، نوع و کاربرد آن را برای کارشناسان ما در قسمت فروش ایلیاشیل ارسال نمایید تا در اولین فرصت و کمترین زمان ممکن قیمت محصولات درخواستی را مشخص کرده و در اختیار شما قرار دهند.

نمایندگی معتبر فروش لوله گالوانیزه

دریافت بهترین قیمت لوله و اتصالات گالوانیزه و خرید لوله گالوانیزه در صورتی که یک تامین کننده معتبر و مورد اعتماد را انتخاب نمایید کاری بسیار راحت و آسان است. البته آن تامین کننده باید تمام استانداردها و گواهینامه های مربوط به لوله های گالوانیزه تولید شده را به شما ارائه دهد تا با خیالی آسوده بتوانید محصولات مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

هنگام خرید از یک فروشگاه لوله و اتصالات گالوانیزه باید تعدادی از نکته های مهم را به خاطر بسپارید و آنها را رعایت کنید. از فروشنده بخواهید تا جداول استاندارد محصولات گالوانیزه را در اختیار شما قرار دهد تا از انطباق محصولات مورد نظر با محصولات تولیدی اطمینان حاصل نمایید.

خرید از نمایندگی فروش گالوانیزه

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه مانند لیست روزانه قیمت لوله گالوانیزه مدام در حال تغییر است و این نوسانات در ماه های اخیر به علت جهش ناگهانی قیمت دلار بیشتر شده است.

کارخانه هایی که لوله و اتصالات گالوانیزه تولید می کنند، نیاز به تجهیزات و زیر ساخت های باکیفیت و دقیق برای تولید محصولات گالوانیزه هستند. آنها باید در مدت زمان کوتاهی بتوانند خط تولید لوله گالوانیزه را راه اندازی نمایند و مورد بهره برداری قرار دهد تا بتوانند به موقع به نیاز مصرف کنندگان پاسخ مناسب دهند و محصولات لوله و اتصالات گالوانیزه آنها، استاندارد و بادوام باشد.

کارخانه هایی که لوله و اتصالات گالوانیزه را تولید می کنند باید پس از مدتی خطوط تولید خود را نوسازی نمایند تا محصولی که تولید می شود یک محصول استاندارد و باکیفیت باشد. آزمایشگاه کنترل کیفیت محصولات گالوانیزه یکی از قسمت های مهم و ضروری هر کارخانه تولید کننده لوله و اتصالات گالوانیزه است. تجهیزات آزمایشگاه کنترل کیفی باید از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده کنند تا بتوانند با تجزیه و تحلیل محصولات تولیدی بهترین نمونه را تایید کنند تا آن محصول با کیفیت روانه بازار گردد.

آزمایشگاه های کنترل کیفیت لوله و اتصالات گالوانیزه مسئولیت دارند تا مواد اولیه، فرایند هایی که در حین تولید انجام می گیرد و محصول نهایی را بررسی کنند. این کار باعث می شود تا کیفیت محصول نهایی و کارکرد لوله های گالوانیزه افزایش یابد. تولید کننده باید خود را متعهد بداند تا بالاترین استانداردهای کیفی را در تولید محصولات گالوانیزه بکار بگیرد. همچنین باید از منابع انسانی متخصص و متعهد برای رشد و کمال کسب و کار خود بهره ببرد. از سوی دیگر باید به کار گروهی معتقد بوده و در توسعه پایدار و حفظ منابع طبیعی و محیط زیست خود کوشا باشد و این کار را یک ارزش بداند.

نمایندگان فروش گالوانیزه و فروشگاه های اینترنتی لوله و اتصالات باید پاسخگوی نیاز مشتریان با معرفی بهترین و با کیفیت ترین محصولات باشند. آنها باید مشتری مدار بوده و تکریم مشتری را در اولویت خود قرار دهند. یک نماینده معتبر فروش لوله گالوانیزه باید برای وقت مشتری ارزش قائل شود و ارائه بهترین و استانداردترین محصولات را سرلوحه خود بداند. آنها باید با نیازهای مشتریان آشنایی کامل داشته باشند تا بتوانند محصولات مناسب آنها را پیشنهاد دهند.

مرکز فروش لوله گالوانیزه در تهران

گروه صنعتی ایلیاشیل دارای سابقه طولانی در زمینه فروش لوله و اتصالات گالوانیزه در تهران و شهرستان ها از بهترین برندهای ایرانی و خارجی با بهترین قیمت می باشد. همچنین این شرکت با تعاونی مسکن انرژی اتمی ، سپاه پاسداران ، ستاد بازسازی عتبات عالیات همکاری مستمر دارد.

ضمن این که در حال حاضر فعالیت این گروه در کلیه مراحل صفر تا صد تاسیسات ساختمانی صنعتی بوده و انواع محصولات گالوانیزه ، برنجی ، پی وی سی ، پلی اتیلن و دیگر لوله و اتصالات و شیرآلات ساختمانی را تامین می نماید.

این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان مجرب می تواند به شما برای استعلام هزینه ها و خرید لوله گالوانیزه با بهترین قیمت مشاوره دهد و محصولات مد نظر شما را در اسرع وقت آماده نماید. ایلیاشیل با داشتن سابقه درخشان می تواند در تامین کالای پروژه های ساختمانی، از شروع تا پایان، خدمات حرفه ای ارائه دهد.

 


خانه
محصولات
تلگرام
تماس با ما