021-66153009تلفن ایلیاشیل     info@iliyashil.com ایمیل شرکت ایلیاشیل   

وقتی صحبت از پلمیر و PVC به میان می آید، کمتر کسی به این مساله فکر می کند که چنین مواد مدرنی، ریشه در تاریخ باستان تمدن آدمیان داشته باشند. در این نوشته، ابتدا اندکی اطلاعات تخصصی درباره ی محصولات و مشتقات پلیمری ارائه می دهیم، سپس سراغ نقش این فراورده ها در صنعت ساخت و ساز و تاسیسات می رویم و در آخر، این نکته را بررسی خواهیم کرد که کدام مرجع و نمایندگی، مناسب ترین گزینه برای دریافت محصول و خدمات است.

اگر در حوزه ی صنعت ساخت و ساز، تاسیسات و به طور کلی پلیمر فعالیت دارید، این متن به صورت تخصصی برای شما تهیه و تدوین شده است (به بیان خودمانی، سطرهای آینده رساله ای است جامع در باب پلیمر)، با ما همراه باشید.

مقدمه کوتاه از پلیمر و نقش امروزی آن

شاید کمتر شخص حاضر در عرصه ی پلیمر و لوله و اتصالات PVC بداند که "نام" حوزه ی فعالیتش ریشه در یونان باستان دارد. آن ها به عنوان یکی از اولین تمدن ها الیاف مختلف را به هم می بافتند و مقاصد خود را برآورده می ساختند.

نانو پلیمر

جهش بعدی در قرن هجده میلادی رخ داد و انسان به لاستیک رسید. بعد از آن یک قرن زمان لازم بود تا آدمی بتواند نفت را فراوری کند و با آن لاستیک های امروزی را خلق کند.
در آخر هم پلیمرها به دست بشر رسید و کم کم پای آن ها از آزمایشگاه به صنعت و تاسیسات کشیده شد. در نتیجه، اگر نمایندگی فروش محصولات پلیمری دارید یا به هر نحوی درگیر خرید و فروش این محصولات هستید به خود ببالید، شما نه تنها به نوعی وارث پیشرفت تاریخی بشر هستید، بلکه سر و کارتان با ماده ای است که سال ها علم، تخصص و آزمایش بشری را پشت خود دارد.

معرفی شرکت نانو پلیمر یاس 

پس از مقدمه ی کوتاه بالا، مستقیم سراغ بحث اصلی می رویم. زمانی که کم کم صنایع ایران با محصولات عصر مدرن - که همان پلیمرهای امروزی باشند – آشنا می شدند، شرکت پلیمر یاس گلپایگان (نانو پلیمر یاس) با هدف ایجاد پیوند بین علم و صنعت، آغاز به کار کرد.

اگر بخواهیم دقیق باشیم باید بگوییم که سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج، کار به صورت رسمی آغاز شد و حوزه ی فعالیت به تمامی بخش های ساختمانی، تاسیساتی، فاضلابی و غیره کشیده شد.

از روز اول، در اختیار داشتن انواع استانداردها و گواهینامه های بین المللی، به عنوان مهر تایید به کیفیت کار تلقی می شد، اما آن چه بیش از هر چیز قوت قلب بود و مسیر آینده را روشن ترسیم می کرد، وجود سیستم ارزیابی و کنترل کیفی در مبدا تولید بود.

از این طریق، با اطمینان می توان گفت محصولی از این شرکت بیرون نیامده، مگر آن که آزمایشات لازم را پس داده باشد. توالی این سیستم متقن، مستحکم و علمی، سبب گسترده شدن بازار و خدمات رسانی به بخش قابل توجهی از بازار گردید.

تایید این مدعا می تواند روند صعودی پلیمر یاس گلپایگان ( نانو پلیمر یاس ) ، در بازار و اقتصاد نزولی این روزهای ایران باشد.

نمایندگی فروش در تهران

اگر با ما آشنایی داشته باشید می دانید که حوزه ی فعالیت ما محدودیتی در سراسر کشور نداشته. هرچند به دلایلی کار با مرکزیت استان مرکزی و شهرک صنعتی خمین آغاز شد. اما به منوال پیشرفت هر کسب و کاری، امروز شعبه یا نمایندگی فروش ما در تهران مشغول به کار و ارائه ی سرویس و خدمات است.

گروه صنعتی ایلیاشیل، نمایندگی لوله یاس گلپایگان آماده عرضه انواع لوله و اتصالات پلیکا با بهترین کیفیت و قیمت به فعالین حوزه صنعت تاسیسات و ساختمان می باشد.

نمایندگی پلیمر یاس گلپایگان در تهران

در نتیجه، اگر کار و سفارش شما با تلفن و ایمیل پیش می رفت که هیچ، در غیر اینصورت، از این پس پذیرای شما در تهران خواهیم بود (بازار آهن شادآباد، مجتمع پارسیان، بلوک بهمن، پلاک صد و هفتاد و دو).

لیست قیمت لوله پلیکا یاس گلپایگان

از شرح کیفی و توصیف که بگذریم، باید وارد بررسی اقتصادی و قیمتی شویم. هرچند به دلیل نوسانات عجیب بازار در این روزها نمی توان قیمت باثباتی ارائه داد اما، کنار هم قرار دادن اعداد و ارقام در کنار محصولات سایر برندها، البته اگر کیفیت یکسانی وجود داشته باشد، می تواند راهگشای کار باشد.

مدعای ما این است که در کیفیت برابر، اقتصادی ترین قیمت ممکن را ارائه می کنیم. به این منظور، تفاوتی ندارد که کدام نوع اتصال و لوله را مد نظر دارید، چه لوله پلیکا (PVC) چه گالوانیزه، چه برنجی و پلی اتیلن و یا حتی انواع شیرآلات ساختمانی، کاتالوگ های ما را دانلود کنید و یا در بخش محصولات، به صورت آنلاین چه از نظر فنی و چه از نظر قیمتی، تولیدات را زیر تیغ نقد و بررسی قرار دهید.

در این باره اما یک توصیه ی اکید می کنیم. وقتی کاتالوگ، بروشور و لیست قیمت ها را به صورت آنلاین مشاهده کردید، حتما یک تماس تلفنی برقرار سازید و از ثابت و قطعی بودن آن اطمینان حاصل کنید. این امر به خاطر شرایط بازار که خود بهتر از ما درباره اش می دانید توصیه می شود. جهت دریافت لیست قیمت لوله و اتصالات نانو پلیمر یاس با ایلیاشیل در ارتباط باشید.

فروش مستقیم از نماینده معتبر با بهترین قیمت

شاید بد نباشد قبل از ادامه، مروری داشته باشیم برآنچه تا بدینجا در این مقاله ارائه شده است. در گام اول چکیده ای علمی از پلیمر ارائه کردیم. سپس شرکت پلیمر یاس گلپایگان (نانو پلیمر یاس ) را معرفی کرده و خبر از حضور آن در تهران دادیم. حالا زمان آن است که به طور دقیق روی تنوع محصولات تکیه کنیم و آن ها را از نظر بگذرانیم.

محصولاتی که از گروه صنعتی ایلیاشیل می توانید تهیه کنید به سه دسته ی کلی تقسیم می شوند. اولی می شود لوله و اتصالات پلیکا و دومی ملزومات تاسیسات آب ، گاز ، آتش نشانی و پتروشیمی و سومی چسب لوله و نوارهای تفلون را دربر می گیرد. اگر بخواهیم روی این دو قسمت به صورت شماتیک متمرکز باشیم، محصولات به شکل زیر هستند؛

قیمت لوله پلیکا یاس گلپایگان

 

1. لوله و اتصالات

 • لوله و اتصالات گالوانیزه؛
 • لوله و اتصالات پلیکا (PVC)؛
 • لوله و اتصالات تک لایه و پنج لایه؛
 • لوله و اتصالات پلی اتیلن؛
 • اتصالات برنجی؛

2. ملزومات و تجهیزات تاسیسات آب ، گاز ، آتش نشانی و پتروشیمی

3. چسب و انواع تفلونها

نکته ی جالب درباره ی ما این است که به صورت همزمان، تولیدکننده و عرضه کننده هستیم. یعنی وقتی مثلا یک "کوپلینگ ترمزدار" را از ما دریافت می کنید، درست مثل این است که به خط تولید کارخانه مراجعه کرده اید و بی واسطه، داغِ داغِ محصول خود را با حداقل قیمت و حداکثر کیفیت تهیه کرده اید.

اگر چنین شرایطی برای شما جذابیت دارد، کافی است با فروشگاه لوله و اتصالات ایلیاشیل در ارتباط باشید:

تلفن: 66154384-021 66154356-021 66153812-021 66153009-021 

در صورتی که ارتباط نزدیک تری می طلبید، مستقیم به شماره همراه آقای مردانشاهی مراجعه کنید:

موبایل: 09128598388 مردانشاهی

 

توجه داشته باشید وقتی به هر طریقی با ما تماس می گیرید، امکان دریافت قیمت آنلاین لوله و اتصالات، قیمت روز لوله PVC، دریافت اطلاعات درباره ی امور نمایندگی، شرایط فعالیت شعبه ی تهران و هرآنچه که به کسب و کار مربوط است، فراهم می شود، در نتیجه، درنگ نکنید و برای برطرف ساختن ابهامات خود در این جنبه ها، با ما تماس حاصل کنید.

چند نکته ی خاص درباره ی شرکت پلیمر یاس گلپایگان

اگر بخواهیم درباره ی شرکت پلیمر یاس گلپایگان به صورت بند بند ، و کمی نکاتی را ارائه دهیم، کار به شکل مقابل پیش می رود. در پایان این قسمت، شما متوجه خواهید شد چرا باید در این بازار رقابتی، سراغ ما بیایید؛

• شرکت پلیمر یاس گلپایگان از معدود تولیدکنندگانی است که موفق به دریافت گواهینامه فنی ساختمان از "مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی" شده است.
• این شرکت مفتخر به اختیار داشتن "گواهینامه نانو مقیاس برای لوله و اتصالات یو پی وی سی "UPVC است. شایان ذکر است گواهینامه مذکور از ستاد ویژه ی توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت شده است.

از دیگر گواهینامه می توان به موارد زیر اشاره داشت؛

 • گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره1 9119 بری لوله های فاضلابی
 • گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 12142-1 برای لوله های ناودانی
 • گواهینامه بین المللی ISO 9001:2015
 • گواهینامه بین المللی ISO 14001:2015
 • گواهینامه استاندارد CE اتحادیه اروپا
 • گواهینامه SGS

 

همچنین، عضویت در انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی، در اختیار داشتن یکی از مجهزترین آزمایشگاه های کنترل کیفیت کشور بخش دیگری از ویژگی های منحصر به فرد شرکت پلیمر یاس گلپایگان (نانو پلیمر یاس) محسوب می شود.

در طرف دیگر، می توانیم اشاره داشته باشیم به قدمت، تنوع محصول و وجود طیف وسیعی مشتری و همراه. به بیان دقیق تر، شرکت پلیمر یاس گلپایگان بیش از یک دهه (دقیقا دوازده سال) قدمت دارد، بالغ بر هشتاد محصول را به طور ثابت، با کیفیت و ضمانت اقتصادی ترین قیمت ارائه می دهد و در آخر، افتخار دارد که از تمامی سی و یک استان این کشور پهناور، مشتری و دریافت کننده ی خدمات داشته است.

گریزی فنی به محصولات پلیمر یاس گلپایگان

در سطرهای بالا هرآنچه برای شناخت پلیمر و شرکت پلیمریاس گلپایگان (نانو پلیمر یاس ) نیاز بود ارائه شد. به همین دلیل، از اینجا به بعد مقاله را فنی و دقیق به سمت و سوی معرفی محصولات پلیمری اختصاص می دهیم.

توجه: قبل از این که این اقدام را عملی سازیم، باید بگوییم که شما می توانید از طریق سایت، به کاتالوگ معرفی محصولات و تاییدیه های مربوط به شرکت دسترسی داشته باشیم.

وقتی که می گوییم بیش از هشتاد محصول پلیمری توسط پلمیر یاس گلپایگان (نانو پلیمر یاس) ارائه می شود، عده ای فرض را بر مبالغه و عدد سازی می گذارند. حال آن که به هیچ وجه اینگونه نیست. اگر تنها یک ساختمان را فرض بگیرید (حتی سراغ پروژه های عظیم فاضلابی و غیره نمی رویم)، برای اینکه آب آشامیدنی را از شریان اصلی به داخل خانه بیاورید و پسماند همان آب را به بیرون هدایت سازید، نیاز به یک سیستم لوله کشی منظم و حساب شده دارید.

در این مسیر، درست شبیه اسکلت سازه که پلان تخصصی دارد، پلان طراحی می شود و طول و عرض و ارتفاع لوله کشی روی کاغذ می آید.

پر واضح است که همواره مسیر صاف و ساده نیست، گاهی حرکت در سه بعد اجتناب ناپذیر است و درست در این زمان است که محصولات متنوع وارد می شوند.

یا شرایطی را فرض کنید که نیاز است یک لوله به دو یا چند مسیر آب رسانی کند و بالعکس. مثال ارائه شده ساده ترین حالت ممکن را ارائه داد و دست به روی تنوع تولید محصول گذاشت.
حال اگر بخواهیم کمی دقیق تر به مساله ی کیفی ورود کنیم، باید از جنس پلمیر یا ماده ی اولیه ای که مورد استفاده قرار می گیرد سخن بگوییم. همانطور که خود شما اشراف دارید، یک بحث تولید لوله و شیرآلات طراحی دقیق و صنعتی است و یک طرف دیگر، استفاده و به کارگیری متریال و مواد دست اول است.

در سطرهای بالا شرح دادیم که مجموعه ی پلمیر یاس گلپایگان ( نانو پلیمر یاس ) تنها به دریافت گواهینامه، استاندارد، ISO و غیره بسنده نکرده، بلکه همواره کوشیده تا با تجهیز آزمایشگاه اختصاصی و راه اندازی بخش کنترل کیفیت، روز به روز خروجی قدرتمندتری ارائه دهد.

شعار ما در این روزها این بوده؛

• نوآوری در تولید؛
• بالاترین کیفیت؛
• مناسب ترین قیمت.

جمع بندی نهایی؛ چکیده ای از آنچه گفته شد

اگر به هر دلیلی وقت یا حوصله مطالعه ی دقیق نگاشته های بالا را نداشته اید و به یک باره انتهای مقاله را پیش رو خود قرار داده اید، مشکلی نیست، سعی می کنیم در چکیده ترین حالت ممکن عصاره ی کلمات نگاشته شده در بالا را در اختیار شما قرار دهیم.

1. در ابتدای مقاله گفتیم این نوشته برای هر کسی که صنعت ساختمان، تاسیسات و امور مربوط به لوله کشی فعالیت دارد، مفید به فایده خواهد بود (امیدواریم این امر رعایت شده باشد)؛

2. سپس در چند خط تاریخچه ی پلیمرها را بیان کردیم؛

3. در گام بعد شرکت پلیمر یاس گلپایگان را معرفی کردیم؛

4. قدم چهارم پرده برداری از حضور ما در تهران بود؛

5. در قسمت پنجم فهرست و طبقه بندی محصولات را نگارش کردیم؛

6. و در آخر، قبل از گریزی فنی به محصولات پلیمری، راه های ارتباطی را بیان کرده و خلاصه ای از گواهینامه ها و استانداردها را قرار دادیم.

در آخر، بار دیگر امیدواریم این نوشته برای شما سودمند بوده باشد و تکرار می کنیم، همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما درباره ی هر نوع خدمات، محصول و سرویس خواهیم بود.


خانه
محصولات
تلگرام
تماس با ما