021-66153009تلفن ایلیاشیل     info@iliyashil.com ایمیل شرکت ایلیاشیل   

فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات

نمایندگان فروش لوله و اتصالات باید پاسخگوی نیاز مشتریان با معرفی بهترین و با کیفیت ترین محصولات باشند. آنها باید مشتری مدار بوده و تکریم مشتری را اولین اولویت خود قرار دهند. یک نماینده معتبر فروش لوله و اتصالات باید برای وقت مشتری ارزش قائل شود و ارائه بهترین و استانداردترین محصولات را سرلوحه خود بداند. آنها باید با نیازهای مشتریان آشنایی کامل داشته باشند تا بتوانند محصولات مناسب آنها را پیشنهاد دهند.

 

شرکت ایلیاشیل برای سهولت و راحتی مشتریان در انتخاب و خرید لوله و اتصالات مختلف، اقدام به راه اندازی وبسایت و فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات نموده است. ایلیاشیل با داشتن سابقه طولانی و درخشان در فروش لوله و اتصالات گالوانیزه، لوله و اتصالات پلی اتیلن، لوله و اتصالات پنج لایه و لوله و اتصالات پی وی سی و ... با هدف خدمت رسانی به هم میهنان عزیز در سراسر کشور و بالابردن سطح کیفی خدمات مشتریان، بخش فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات را راه اندازی نموده است. در این فروشگاه محصولات متنوعی در زمینه های مختلف لوله کشی آب و فاضلاب، صنعت، کشاورزی، برق، ساختمان و .... ارائه می گردد.

شما می توانید برای آگاهی از شرایط فروش لوله و اتصالات با بهترین قیمت بازار به بخش فروش محصولات در وبسایت شرکت مراجعه نمایید. در بخش فروش اینترنتی لوله و اتصالات امکان مشاهده جزئیات و مقایسه با دیگر محصولات برای شما فراهم شده تا بتوانید با اطمینان خاطر و آگاهی کامل، لوله و اتصالات مورد نیاز برای پروژه های خود را خریداری نمایید.

این شرکت مجموعه ای از بهترین محصولات را از معتبرترین کارخانه های تولید کننده لوله و اتصالات گردآوری کرده است تا شرایط یک خرید آسان با امکان بررسی مشخصات، کاربری و قیمت لوله و اتصالات گالوانیزه، پلی اتیلن، پی وی سی، چند لایه و … در اختیار شما قرار گیرد.

قیمت روز انواع لوله و اتصالات

لیست قیمت روز لوله و اتصالات تنها یک جدول مشخص نیست که در آن قیمت لوله و اتصالات پلیکا و انواع دیگر در سایزهای مختلف به صورت تمام و کمال آورده شده باشد. افراد مختلف وقتی می خواهند لوله و اتصالات را برای پروژه های خود خریداری کنند به دنبال لیست قیمت روز لوله و اتصالات می گردند و اینگونه تصور می کنند که چنین جداولی وجود دارد در حالی که اگر کارخانه های تولید کننده بخواهد لیست قیمت روز لوله و اتصالات را هر روز آماده و منتشر کند با کاری بسیار دشوار و پیچیده مواجه خواهند بود. برای بدست آوردن قیمت لوله و اتصالات نیاز داریم که قیمت مواد خام بکار رفته در آنها به همراه ضرایب تولید، هزینه های مربوط به حمل و نقل و سایر هزینه های دیگر را محاسبه کرده و باهم جمع کنیم.

اما به دلیل اینکه قیمت مواد خام بکار رفته در لوله و اتصالات مختلف دچار نوسان قیمت است بنابراین نمی توان عدد ثابتی را به مدت طولانی برای آن مشخص و محاسبه کرد زیرا قیمت مواد خام به خاطر نوسانات ارزی مدام در حال تغییر است و هیچ ثبات نسبی برای ارائه قیمت روز لوله و اتصالات دیده نمی شود.

لوله و اتصالات به دلیل اینکه کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارند، از اهمیت زیادی برخوردارند. اگر می خواهید لوله و اتصالات با کیفیت و با قیمت مناسب بخرید باید به یک سری از نکات و راهنمایی ها توجه نمایید. این نکات به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین انتخاب را برای پروژه های خود داشته باشید. خرید لوله و اتصالات کار آسانی نیست و ممکن است در زمان خرید با شرایطی روبرو شوید که برای شما ناآشنا باشد. به همین دلیل توجه به نکات و راهنمایی هایی که در ادامه آمده است می تواند به شما در خرید لوله و اتصالات کمک نماید.

  • فیلتر ها
خانه
محصولات
تلگرام
تماس با ما