021-66153009تلفن ایلیاشیل     info@iliyashil.com ایمیل شرکت ایلیاشیل   

شرکت پی وی سی صبا، شرکتی است که انواع لوله UPVC را تولید می‌کند. این شرکت تنها تولید کننده انواع اتصالات UPVC در سایزهای 20 تا ۳۱۵ میلیمتر است. شرکت پی وی صبا در تهران از شرکت‌های سابقه دار تولید کننده پی وی سی است. این شرکت در حدود ۵۴سال سابقه را در کارنامه خود دارد. تجربه نیم قرن تلاش این شرکت و تنوع محصولات آن جزو امتیازات شرکت محسوب می‌شود. در حال حاضر، شرکت پی وی صبا در حدود ۱۶۰ نوع محصول تولید می‌کند. شرکت پی وی صبا از آخرین تکنولوژی روز بهره‌مند بوده و اداره کنندگان آن از متخصصین در زمینه کاری خود هستند. این شرکت در زمینه استفاده از مواد اولیه، از محصولات مرغوبی استفاده می‌کند و تولیدات با کیفیتی را به بازار ارائه می‌کند.

فعالیت‌های شرکت پی وی صبا به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند. تولیدات لوله UPVC این شرکت در سایز ۲۰ تا ۲۵۰ میلیمتر و در ضخامت‌های مختلف ساخته می‌شود. نوع دوم محصولات ساخته شده پی وی سی صبا در تولید اتصالات سخت پی وی سی یو در سایز ۲۰ تا 400 میلیمتر و با دو ضخامت معمولی و قوی ساخته می‌شود.

تنها تولید کننده اتصالات پی وی سی سایز 315 و 400 در ایران

شرکت پی وی صبا دارای در زمینه فروش، از شبکه‌ای گسترده برخوردار است و شناخت جامعی از مشتریان خود دارد. شرکت پی وی سی صبا از استانداردهایی مثل گواهینامه استاندارد ملی در زمینه تولیدات لوله و اتصالات ISIRI- 9119 و گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE، گواهینامه سیستم مدیریت کیفی کانادا، گواهینامه بین‌المللی رضایت مشتری ISO 10004:2010 از انگلستان، برخوردار است. این شرکت همچنین در شبکه ملی کیفیت و انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی عضویت دارد.

نمایندگی فروش در تهران

شرکت پی وی سی صبا در شهرک صنعتی خمین به تولید لوله و دیگر محصولات خود پرداخته و فعالیت می‌کند. اما ایلیاشیل نمایندگی شرکت پی وی سی صبا از طریق نمایندگی فروش در تهران کار خود را دنبال کرده و به ارائه خدمات و سرویس دهی به مشتریان مشغول است. بنابراین برای سفارش تولیدات شرکت، از طریق نمایندگی شرکت پی وی سی صبا در تهران، می‌توانید از طریق تلفن و ایمیل سفارش مورد نظر خود را دنبال کنید. اگر مشتریان قصد خرید حضوری از نمایندگی شرکت پی وی سی صبا در تهران را دارند می‌توانند به بازار آهن شادآباد مجتمع پارسیان و بلوک بهمن مراجعه کرده و سفارشات خود را از طریق حضوری دنبال کنند.

نمایندگی پی وی سی صبا

لیست قیمت لوله پی وی سی صبا

قیمت لوله پی وی سی صبا نیز مثل دیگر محصولات بازار روز ایران، در نوسان به سر می‌بردو بنابراین دادن لیست قیمت لوله پی وی سی صبا در این روزها شاید کار آسانی نباشد. نگاهی به بازار لوله نشان می‌دهد که هر برندی با توجه به کیفیت محصولات خود ممکن است لیست قیمت لوله را متفاوت ارائه دهد. با این حال لیست قیمت لوله پی وی سی صبا به دلیل کیفیت بهتر این لوله و محصولات شرکت، ممکن است از برندهای دیگر متفاوت باشد.

تفاوتی ندارد که چه نوع لوله و اتصال را باید در نظر گرفت. لوله از جنس پی وی سی و یا گالوانیزه و ... هر یک کاتالوگ قیمت مربوط به خود را دارند. لیست قیمت لوله پی وی سی صبا را از طریق مراجعه به سایت و نمایندگی فروش این شرکت می‌توانید مطالعه و بررسی کنید. با این حال اگر دیدن لیست قیمت لوله پی وی سی صبا شما را راضی نکرد می‌توانید نمایندگی شرکت پی وی سی صبا در تهران را دنبال کرده و از طریق تماس با آن از لیست قیمت لوله پی وی سی صبا اطمینان حاصل کنید. علاوه بر دنبال کردن لیست قیمت لوله پی وی سی صبا، می‌توانید با کارشناسان مجرب شرکت پی وی سی تماس گرفته و از آنها در جهت خرید اجناس مورد نظر خود در زمینه قیمت و یا کیفیت مشورت بخواهید. نمایندگی شرکت پی وی سی صبا در تهران با داشتن کارشناسان مجرب خود می‌تواند در این زمینه شما را راهنمایی کند.

شرکت پی وی سی صبا در زمینه لوله و اتصالات محصولاتی مثل لوله و اتصالات پی وی سی، لوله و اتصالات پنج لایه و تک لایه، لوله و اتصالات پلی اتیلن، اتصالات برنج را ارائه می‌کند. همچنین محصولاتی مثل تجهیزات مربوط به تاسیسات آب، گاز، آتش‌نشانی و پتروشیمی، چسب و انواع تفلون از دیگر محصولات مورد نظر در این زمینه هستند.

فروش مستقیم از نماینده معتبر با بهترین قیمت

همان‌طور که در بالا گفته شد شرکت پی وی سی صبا محصولات خود را در سه زمینه لوله و اتصالات، تاسیسات آب و گاز و آتش‌نشانی و چسب و ... ارائه می‌کند. بنابراین کسانی که نیازمند این محصولات هستند می‌توانند آن را از نماینده معتبر شرکت پی وی سی صبا با بهترین قیمت‌ها خریداری کنند. در مورد تشخیص اینکه چطور محصولات خود را خرید کرده و آن را از بین دیگر محصولات ارائه شده تشخیص دهند، تنها راه ممکن خرید محصول مورد نظر از نمایندگی فروش معتبر است.

لوله پی وی سی، را می‌توان به طور مستقیم از طریق سایت خریداری کرد. علت اینکه لوله پی وی سی نسبت به دیگر لوله‌ها طرفدار بیشتری دارد این است که این لوله‌ها امکان آسیب دیدگی کم‌تری نسبت به لوله‌های فلزی دارند و به خوردگی مبتلا نشده و رسوب نیز ندارند. خرید لوله پی وی سی از طریق نمایندگی معتبر فروش این نوع لوله، علاوه بر منفعت مصرف کننده، برای سلامت محیط زیست هم مناسب است. زیرا لوله پی وی سی کربن کمی دارد و امکان بازیافت و بازگشت به چرخه طبیعت را دارد. شاید برای مصرف کنندگان جالب باشد که بدانند در کشورهایی مثل اتحادیه اروپا، جمع آوری و بازیافت لوله پی وی سی توانسته مشاغل بسیاری را در این زمینه ایجاد کند.

قیمت فروش پی وی سی صبا

خرید لوله پی وی سی از نمایندگی فروش معتبر این محصول، سبب می‌شود که کیفیت بهتر و مطمئن تری نصیب خریدار شود. در این صورت خریدار لوله پی وی سی صبا می‌تواند محصول را با کیفیت بهتر و در بازه زمانی طولانی تر مورد استفاده قرار دهد.به طور کلی می‌توان گفت کیفیت بالا، دوام، سازگاری محصول با محیط، وزن پایین، انعطاف، ایمنی و عدم نیاز به تعمیر را می‌توان از ویژگی‌های خرید لوله پی وی سی از نمایندگی فروش معتبر این محصول دانست.

فروش مستقیم از نمایندگی معتبر شرکت پی وی صبا را می‌توانید از طریق سایت http://iliyashil.com دنبال کنید. فروش مستقیم از نمایندگی معتبر فروش از طریق معرفی انتخاب بهترین گزینه از لحاظ کیفیت به مشتری صورت خواهد گرفت. نمایندگی معتبر فروش از طریق فروش مستقیم، نیاز سنجی مشتریان را در نظر گرفته و بر اساس آن، نوع محصول، کیفیت و قیمت آن را از طریق سایت به مشتری ارائه می‌دهد.

فروش محصولات شرکت پی وی سی صبا

محصولاتی که شرکت پی وی سی صبا اقدام به فروش مستقیم می‌کند و مشتری  از طریق سایت می‌تواند نسبت به خرید ان اقدام کند عبارتند از: شامل لوله پی وی سی و اتصالات مربوط به آن می‌شود. این محصولات شامل بوشن ساده، تبدیل، درپوش گپ، درپوش، زانو، سه راه و اتصالات مختلف دیگر  را شامل می‌شود. در فروش مستقیم محصولات شرکت پی وی سی صبا، تمامی محصولات شرکت با برند شرکت به فروش می‌رسند. یعنی وقتی لوله برند صبا باشد اتصالات ان نیز با همان برند به فروش می‌رسند.

فروش مستقیم از نماینده معتبر شرکت پی وی سی را می‌توانید از طریق ایلیاشل دنبال کنید. ایلیاشل در زمینه تولید لوله و اتصالات، یکی از سابقه‌دارترین‌هاست. با این حال ایلیاشل در زمینه پخش و فروش محصولات شرکت پی وی سی صبا اقدام کرده و محصولات این شرکت را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت از طریق فروش مستقیم به مشتریان ارائه می‌دهد. مشتریان محصولات لولهPVC و اتصالات مربوط به آن، می‌توانند قیمت به روز لوله  PVC را از طریق سایت ایلیاشل دنبال کرده و خرید خود را انجام دهند.

امروزه در تمامی زمینه‌ها خرید اینترنتی و مستقیم یکی از بصرفه‌ترین نوع خرید محسوب می‌شود. این نوع خرید می‌تواند در هزینه و وقت صرفه‌جویی ایجاد کرده و دسترسی مشتری را به محصول مورد نظر آسان‌تر کند. با این حال نباید از مشتریانی که هنوز با فروش مستقیم، آشنایی ندارند غفلت کرد. این مشتریان می‌توانند از طریق سایت و شماره تلفن‌هایی که در آن درج شده است با متخصصان فروش تماس گرفته و از آنها رد زمینه خرید و فروش به صورت حضوری اطلاعات لازم را کسب کنند.

ایلیاشل مرکز فروش لوله پی وی سی در تهران است. این نمایندگی معتبر در حدود ده سال است که در زمینه فروش محصولات پی وی سی فعالیت دارد. این نمایندگی یکی از معتبرترین نمایندگی‌ها در زمینه فروش محصولات پی وی سی صبا است. برای خرید محصولات مورد نیاز خود می‌توانید از طریق ارتباط مستقیم با این نمایندگی، اقدام کنید. این نمایندگی اکنون در زمینه ارائه تاسیسات ساختمانی ، صنعتی فعال است. ایلیاشل فروش و ارائه خدمات در زمینه انواع محصولات گالوانیزه، برنجی، پی وی سی، پلی اتیلن و دیگر لوله و اتصالات و شیرهای مخصوص ساختمان را ارائه می‌دهد.

فروش مستقیم محصولات شرکت پی وی سی صبا را از طریق کارشناسان مجرب ایلیاشل دنبال کنید. این کارشناسان در زمینه خرید لوله PVC قیمت روز لوله پی وی سی، کیفیت محصول و هر آنچه که شما نیاز دارید شما را راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط با ایلیاشیل می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

ایلیاشل شما را در خرید بهتر محصولات شرکت پی وی سی صبا یاری و همراهی خواهد کرد.


خانه
محصولات
تلگرام
تماس با ما