021-66153009تلفن ایلیاشیل     info@iliyashil.com ایمیل شرکت ایلیاشیل   

چسب پلیکا تانگیت Tangit

فروش ویژه چسب پلیکا تانگیت اصل با بهترین قیمت بازار را از نمایندگی معتبر 

جهت دریافت قیمت و سفارش خرید با ما تماس حاصل نمایید.

  • فشار بالای چسب U-PVC
  • مقاوم در برابر اب
  • مقاوم در برابر اسید و پایه
  • قدرت برشی بالا

دامنه ی استفاده و مشخصات

برای تثبیت لوله های پی وی سی (پلیکا) در شرایط فشار بالا . برای فضای باز ، آب اشامیدنی و فرایند تامین آب.

سایز: ۱۰۰ سی سی ، ۲۵۰ سی سی ، ۵۰۰ سی سی ، ۱ کیلوگرم ، ۳ کیلوگرم ، ۱۷ کیلوگرم

بسته بندی: تیوپ و قوطی

راهنمای استفاده

فراهم کردن زمینه

خاک های سنگین را که به سطوح متصل شده اند (پایه لوله در خارج ، سوکت داخل ) حذف کنید . سپس عمق جای گذاری اتصالات ( = طول باند ) را اندازه گیری کنید .و ان را در انتهای لوله نشان دهید تا کارایی میزان چسب مورد نیاز و ورود کامل لوله را بررسی کنید .

ذخیره سازی

به دلایل عملی ، تانگیت نباید در دمای کمتر از 5 درجه ی سانتی گراد ذخیره شود ، زیرا باعث میشود که ویسکوزیته و ضخامت چسب افزایش یابد و بنابراین کارایی ان را تحت تاثیر قرار میدهد . پس از تهویه در دمای اتاق و تکان کامل ، ویسکوزیته ی ناشی از درجه ی حرارت ،افزایش می یابد و مجددا ضخامت ان کاهش پیدا می کند .

عمر مفید

در صورتی که چسب تانگیت در دمای کمتر از 20 درجه ی سانتی گراد نگهداری شود ، عمر مفید ان 18 ماه از تاریخ پر شدن ان می باشد . تاریخ تولید و تعداد دسته در پایین قلع نشان داده شده است .

کارایی

قبل از استفاده از تانگیت لوله پلیکا را بشویید . چسب باید به ارامی از روی چوبی که در یک زاویه نگه داشته شده است جریان یابد و یک دنباله تشکیل دهد . در جهت محوری پوشش یکنواختی از چسب را، ابتدا در داخل سوکت و سپس به لوله ها اعمال کنید . به منظور جلوگیری از ایجاد دانه های مضردر داخل لوله ، چسب نازکی در داخل لوله استفاده کنید، اما به شکل وسیعی در انتهای لوله به کار ببرید .بلافاصله لوله را به سوکت وصل کنید تا دستگاه متوقف شود. بدون چرخاندن و یا مسدود کردن .

چند ثانیه نگه دارید تا زمانی که چسب شروع به خشک شدن کند ،و بلافاصله پس از چسبانده شدن ،چسب اضافی را با دستمال کاغذی نازک پاک کنید . به منظور فرایند سریع چسبندگی ، اجزا باید به طور کامل در مدت 4 دقیقه بعد از استفاده از چسب به یکدیگر بپیوندند .

این چسب قادر به پر کردن فاصله هایی ( ناشی از تحمل لوله ) تا 0.6+ میلیمتر می باشد . در طول 5 دقیقه اول بعد از پیوستن ، لوله ها نباید حرکت کنند . در دمای کمتر از 10درجه ی سانتی گراد این زمان باید حداقل 15 دقیقه افزایش یابد . لوله های پیوندی پس از 10 تا 12 ساعت باید به تراشه کاهش یابد . بعد از اخرین پیوند ، قبل از پر کردن لوله ها یا انجام ازمایش های نشت ، 24 ساعت صبر کنید .

 

 

خانه
محصولات
تلگرام
تماس با ما