021-66153009تلفن ایلیاشیل     info@iliyashil.com ایمیل شرکت ایلیاشیل   

قیمت و فروش لوله پنج لایه

فروش عمده و جز انواع لوله پنج لایه از نماینده معتبر بهترین تولید کننده های لوله و اتصالات 5 لایه در ایران با مناسب ترین قیمت بازار لوله و اتصالات در تهران و دیگر نقاط کشور، جهت اطلاع از قیمت روز و ثبت سفارش با ما تماس حاصل نمایید.

مشخصات فنی

این لوله ها که معمولا برای انتقال آب شرب و انتقال حرارت به کار گرفته میشوند ، به طور معمول و البته طبق استاندارد از دو لایه پلی اتیلن به نام های (پِرت یا پکس ) ، یک لایه آلومینیوم و دو لایه چسب مخصوص تشکیل شده است .

این خانواده لوله مقاومت بسیار بالایی در برابر اسیدها و بازها دارند ، به دلیل به کار بردن یک لایه آلومینیوم در این لوله ها در مقابل فشار بسیار مقاوم بوده که دارای جوش طولی میباشند ، صیقلی و هموار بودم داخل این لوله ها از افت فشار جلوگیری میکند ، نصب سریع با کمترین ضایعات به دلیل انعطاف پذیری و عدم شکنندگی از دیگر مزایای این سری لوله ها می باشد .

نسل لوله های پنج لایه در لوله کشی تو کار بسیار مطمعن و و در نصب روی کار زیباست این لوله ها زنگ نمیزنند ، رسوب نمیگیرند ، ، هرگز نمیپوسند و مانع از اتلاف انرژی میشوند .

لوله های پنج لایه معمولا در سایز های شانزده ، بیست ، بیست و پنج ، سی و دو ، چهل ، پنجاه و شصت و سه تولید و به بازار عرضه میگردد.

 

خانه
محصولات
تلگرام
تماس با ما