021-66153009تلفن ایلیاشیل     info@iliyashil.com ایمیل شرکت ایلیاشیل   

قیمت و خرید لوله پلیکا فشار ضعیف

شاید لوله پلیکا فشار ضعیف را به هنگام آبیاری از نوع غرق آبی در مزارع کشاورزی به خصوص در تاکستان ها و یا به هنگام لوله کشی سیستم آبرسانی منازل دیده باشید. این نوع از لوله ها که بیشتر افراد، آنها را به نام لوله پلیکای معمولی می شناسند اغلب برای انتقال آب استفاده می شوند زیرا مشخصات فنی از جمله سایز قطر آنها به گونه ای است که تحمل فشار های فیزیکی و شیمیایی بالا را ندارد.

فشار های فیزیکی می تواند شامل فشار در اثر تنش و کشش های وارد شده و فشارهای شیمیایی شامل حمل مواد شیمیایی قدرتمند از جمله اسیدها و بازها باشد. در این موارد بهتر است با لوله های با مقاومت بالا همچون لوله پلیکای فشار قوی استفاده شود.

سایز لوله پلیکا فشار ضعیف

سایز لوله پلیکا فشار ضعیف می تواند از 20 میلی متر به بالا باشد که با افزایش سایز از حدود 100 میلی متر به بعد لوله دیگر لوله پلیکا فشار ضعیف نیست و به لوله فشار نیمه قوی و در مراتب بالا به لوله پلیکای فشار قوی تبدیل می شود.

این سایز که از روی قطر خارجی لوله معین می شود در حالت کلی برای انواع لوله پلیکا در رنج 20 تا 400 میلی متری تولید و در بازار عرضه می شود لوله های با سایز بالاتر از 200 میلی متر عموما برای انتقال فاضلاب های خطرناک کارخانه ای و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

خانه
محصولات
تلگرام
تماس با ما